دپارتمان بازرگانی

واحد بازرگانی شرکت رکن سازه از سال 89 به صورت منسجم و سازمان یافته فعالیت خود را آغاز نموده و آماده ارائه خدمات در دو بخش اسکلت فلزی و ساختمانی به شرکت های همکار و مشتریان محترم می باشد.

  • بخش اسکلت فلزی

این بخش به منظور تامین مواد خام مصرفی کارخانه راه اندازی  شده و در طی سال ها عملکرد مناسب و مستمر موفق به دریافت نمایندگی منطقه ای از شرکت REATECH  در زمینه تامین مواد مصرفی جوش و برش گشته است.

در این واحد تولید کنندگان خارجی پس از جستجوهای مستمرو بسته به نیازکارفرما از بین سازندگان چینی، ترکیه ای و سراسر اروپا   گزینش شده و پس از انجام تست های فنی و کیفی بر روی نمونه ها ی دریافت شده از سازندگان مختلف و نیز بر آورد اقتصادی دقیق ، بهترین سازنده جهت خرید انتخاب خواهد شد.

کلیه اقلام وارداتی دارای گواهینامه های کیفی بوده و اغلب توسط بازرسان بین المللی در مبدا حمل مورد بازرسی قرار میگیرند.

از جمله اقلامی که در این قسمت از واحد بازرگانی تامین می گردد. می توان به سیم جوشکاری Co2 ، سیم زیر پودری ، پودر جوشکاری ، سنگ ساب و برش، میل گرد ، مهره، مته و انواع دستکش های صنعتی اشاره کرد.

علاوه بر مواد خام مصرفی خط تولید کارخانجات ساخت اسکلت فلزی، ماشین آلات صنعتی ساخت اسکلت فلزی و پیچ و مهره نیز در زمره فعالیت های این واحد قرار دارد.

  • بخش ساختمانی

واحد بازرگانی علاوه بر اقلام اسکلت فلزی در تامین طیف گسترده ای مصالح و کالای ساختمانی از جمله شیر آلات، سرویس های بهداشتی، کابینت، در و پنجره، پرسلان، آسانسور و … نیز فعالیت می نماید.

در این واحد بسته به نوع پروژه، کشور سازنده هدف انتخاب شده و گزینش سازنده نهایی با جستجو های مستمر در انجام می گردد.