دپارتمان ساختمانی

این شرکت به منظور یکپارچگی در خدمت رسانی به کارفرمایان محترم با اخذ رتبه 1 “ساختمان و ابنیه” و رتبه 5 “تاسیسات و تجهیزات و رتبه 5 “راه و ترابری” از سازمان برنامه و بودجه در بخش ساختمان نیز فعالیت گسترده ای دارد. این مهم باعث تسریع در روند اجرایی و کاهش هزینه کارفرمایان می گردد.

شرکت تولیدی صنعتی رکن سازه در سیستم تاسیسات مکانیکال و الکتریکال افتخار ارائه خدمات در زمینه نظارت و اجرا و طراحی زیر نظر متخصصین مجرب را دارد.

بخشی از پروژه های در حال اجرا به شرح زیر می باشد:

  1. پروژه شهید صیاد شیرازی فاز 1 ، مجتمع مسکونی شامل 21 طبقه هوایی و 4 منفی به مساحت 29000 متر مربع
  2. پروژه شهید صیاد شیرازی فاز 2 ، مجتمع مسکونی شامل 21 طبقه هوایی و 4 منفی به مساحت 20000 متر مربع
  3. پروژه مجتمع تجاری چیتگر (ستاد کل نیروهای مسلح) ، مجتمع تجاری اداری و تفریحی چیتگر شامل 7 طبقه مغازه و رستوران و شهر بازی

گزیده ای از اجرای تاسیساتی پروژه های فوق به شرح زیر می باشد:

اجرای کلیه کارهای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اعم از سیستم گرمایشی و سرمایشی تهویه مطبوع فن کوئل اگزاست فن ها و سیستم هواساز و کانال کشی سیستم آبرسانی سیستم اطفائ حریق و شبکه اسپرنکلر سیستم کلی موتورخانه (نصب و راه اندازی چیلر، برج خنک کن دیگ بوستر پمپ ها و دیگر متعلقات ) اجرای دودکش و عایق کاری استاندارد کلیه سیستم ها لوله کشی و سیم کشی برق به همراه نصب کلیه متعلقات تابلو برق ها اتصالات برقی سیستم های مکانیکی اجرای سیستم برقی موتور خانه و راه اندازی کلیه سیستم ها.