کارخانه برشکاری و قطعه زنی

کارخانه برشکاری و قطعه زنی در زمینی به مساحت 16000 مترمربع و 6000 متر مربع سالن تولید، با بیش از 20 سال تجربه در زمینه برشکاری و قطعه سازی سازه های سبک و سنگین فولادی بنا نهاده شده است.

این مجموعه  با استفاده از ابزارآلات و امکانات و نیروهای متخصص در فرآیندهای برشکاری و قطعه زنی تعهد ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب و رعایت استانداردهای مد نظر برای کارخانه های 1 و 2 تولیدی و کارخانه 3 (سایت صنعتی) شرکت را دارد.

فرآیندهای برشکاری و قطعه زنی:

در این کارخانه فرآیند برشکاری به دو روش برش گرم و سرد اجرا می گردد.

فرآیند برش گرم در سالنی به مساحت 1500 متر مربع برای ورقهای با ضخامت بالای 12 میلیمتر به وسیله دستگاههای راسته بر و فرم بر CNC انجام می گیرد.

فرآیند برش سرد در سالنی به مساحت 2000 متر مربع برای برشکاری ورقهایی با ضخامت 12 میلیمتر و پایین تر بوسیله دستگاههای گیوتین با ابعاد و ظرفیت های مختلف انجام می گیرد.

فرآیند سوراخکاری :

این فرآیند به وسیله دستگاه های دریل  CNCو پانچ در سالنی به مساحت 2500 متر مربع انجام می گیرد. برای ورقهای با ضخامت بالای 12 میلی متر دریل CNC و برای ورقهای با ضخامت 12 میلی متر و کمتر ازآن پانچ استفاده می گردد.

کارخانه برشکاری قطعات تولید شده خود را که توسط کارگران ماهر و متخصص انجام شده با رعایت ضوابط فنی و استانداردهای الزامی برای حمل را بارگیری نموده و برحسب الویت های تعیین شده و پیشرفت هر پروژه به کارخانجات تولیدی و سایت صنعتی ارسال می نماید.

تجهیزات کارخانه برشکاری و قطعه زنی

تجهیزات و ماشین آلاتتجهیزات و ماشین آلات
گیوتین 6 متریجرثقیل سقفی 5 تن
گیوتین 3 متریجرثقیل سقفی 10 تن
گیوتین 2 متریجرثقیل سقفی 25 تن
گیوتین 20/1 متریجرثقیل دروازه ی 1تن
گیوتین 1 متریدستگاه راسته بر 6 نازله
نورد ورقدستگاه راسته بر 10 نازله
رول بازکندستگاه راسته بر 9 نازله و فرم بر
باسکول 60 تندستگاه فرم بر
باسکول 10 تندریل تک محوره CNC Vista